Запорізький національний університет

Наукова бібліотека

Довідка для читачів, електронні книги, каталоги,
ресурси Інтернет, новини бібліотеки
Запорізький національний університет Сайт ЗНУ    Перейти на сторінку бібліотеки Головна сторінка    Довідка Довідка   

Наукова бібліотека 

Статті 


Статті / Допомогти отримати субсидії

Допомогти отримати субсидії

/ Робота з надання допомоги студентам ЗНУ, які мешкають у гуртожитках // Освіта України. – 2016. – 14 листопада (№ 45). – С. 3


     З середини вересня цього навчального року проводиться робота з надання допомоги студентам Запорізького національного університету, які мешкають у гуртожитках. Таку місію узяли на себе первинна профспілкова організація ЗНУ разом із відділом бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності.
     Для мешканців гуртожитків кошти субсидії призначаються на погашення оплати таких житлово-комунальних послуг: централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів. Субсидія надається терміном на один рік, відтак вона включає всі 10 місяців перебування студентів у гуртожитках. Із початку навчального року централізовано – через профспілку ЗНУ – до відділів соцзахисту населення звернувся із заявою 421 студент (мешканці студентських гуртожитків №2, 3 та 4 – служби соціального захисту населення відповідно Шевченківського та Олександрівського районів м. Запоріжжя). Більшість із них уже отримали результати щодо нарахування субсидії.
     Централізована кампанія з оформлення субсидій у ЗНУ триватиме до 1 грудня. Однак, як повідомили представники первинної профспілкової організації ЗНУ, і після завершення цього терміну на запит студентів буде здійснюватися робота з подання документів у районні відділи соціального захисту.
Час останньої зміни: 2016-11-30 01:30:03