Допомогти отримати субсидії


     З середини вересня цього навчального року проводиться робота з надання допомоги студентам Запорізького національного університету, які мешкають у гуртожитках. Таку місію узяли на себе первинна профспілкова організація ЗНУ разом із відділом бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності.
     Для мешканців гуртожитків кошти субсидії призначаються на погашення оплати таких житлово-комунальних послуг: централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів. Субсидія надається терміном на один рік, відтак вона включає всі 10 місяців перебування студентів у гуртожитках. Із початку навчального року централізовано – через профспілку ЗНУ – до відділів соцзахисту населення звернувся із заявою 421 студент (мешканці студентських гуртожитків №2, 3 та 4 – служби соціального захисту населення відповідно Шевченківського та Олександрівського районів м. Запоріжжя). Більшість із них уже отримали результати щодо нарахування субсидії.
     Централізована кампанія з оформлення субсидій у ЗНУ триватиме до 1 грудня. Однак, як повідомили представники первинної профспілкової організації ЗНУ, і після завершення цього терміну на запит студентів буде здійснюватися робота з подання документів у районні відділи соціального захисту.
© 2017 Запорізький національний університет