Студенти філологічного факультету стали «помічниками» святого Миколая


     До Дня Святого Миколая студенти філологічного факультету Запорізького національного університету провели благодійну акцію «Подаруй дитині свято – стань помічником святого Миколая» та завітали до Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко».
     Студенти-філологи заздалегідь підготувалися до поїздки: напередодні свята 14 грудня у навчальному корпусі № 2 ЗНУ було організовано новорічну фото-зону, всі охочі мали змогу сфотографуватись із казковими героями, віддавши за це кілька гривень. Акцію підтримали як студенти, так і викладачі. Спільними зусиллями викладачів та студентів були зібрані необхідні кошти для закупівлі подарунків та іграшок, а 19 грудня волонтерська група факультету привітала діточок будинку маляти «Сонечко» зі святом веселою розважальною програмою.
     Маленькі глядачі із захопленням зустрічали виступи студентів-волонтерів, які перевтілилися у казкових героїв та звірів. Студенти-філологи підготували казку «Маша й три ведмеді», що викликала зацікавлення та захоплення в малечі. Неслухняна, але чарівна Маша та добрі ведмеді розказали діточкам, як треба себе поводити, і показали їм дорогу у чарівний світ пригод та ігор. Хороводи навколо ялинки, веселі та цікаві конкурси об'єднали студентів та дітлахів. Діти із задоволенням читали вірші своїм гостям. У кінці свята всі дітки отримали невеличкі подарунки – солодощі, фрукти та іграшки.
     Анастасія Дьякуненко поділилася своїми враженнями: «Задоволена, що ми змогли подарувати діткам в цю холодну зиму по-справжньому щиру радість, що виходить із наших теплих сердець. А палаючі очі малюків, наповнені вдячністю, непідробні радісні та щасливі усмішки говорять набагато більше будь-яких красномовних подяк».
     Не менш хвилюючими були враження і Надії Акименко:
     – Завжди хотіла побувати в дитячому будинку, тому що мені дуже хотілося поділитися щастям, радістю, любов'ю з дітками, яким цього не вистачає. Але після всього години часу з цими маленькими янголятами, які з радістю посміхалися нам, мило ніяковіли, тяглися ручками і просто були раді нам, я зрозуміла, що ці діти дали мені набагато більше, ніж я могла б дати їм.
     Ірина Ланіна зауважила:
     – Відчуваєш себе супер-героєм, коли розумієш, що можеш подарувати шматочок своєї душі і любові маленьким діточкам.
     Доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко відзначила: «Проведення таких акцій дуже символічне саме цього свята, адже студенти – майбутні вчителі-словесники – і справді відчули себе «помічниками» Святого Миколая».
© 2017 Запорізький національний університет