Запорізький національний університет

Наукова бібліотека

Довідка для читачів, електронні книги, каталоги,
ресурси Інтернет, новини бібліотеки
Запорізький національний університет Сайт ЗНУ    Перейти на сторінку бібліотеки Головна сторінка    Довідка Довідка   

Наукова бібліотека 

Статті 


Статті / Студенти філологічного факультету стали «помічниками» святого Миколая

Студенти філологічного факультету стали «помічниками» святого Миколая

/ ЗНУ // Запорозька Січ. – 2016. – 22 груд. (№ 234). – С. 19


     До Дня Святого Миколая студенти філологічного факультету Запорізького національного університету провели благодійну акцію «Подаруй дитині свято – стань помічником святого Миколая» та завітали до Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко».
     Студенти-філологи заздалегідь підготувалися до поїздки: напередодні свята 14 грудня у навчальному корпусі № 2 ЗНУ було організовано новорічну фото-зону, всі охочі мали змогу сфотографуватись із казковими героями, віддавши за це кілька гривень. Акцію підтримали як студенти, так і викладачі. Спільними зусиллями викладачів та студентів були зібрані необхідні кошти для закупівлі подарунків та іграшок, а 19 грудня волонтерська група факультету привітала діточок будинку маляти «Сонечко» зі святом веселою розважальною програмою.
     Маленькі глядачі із захопленням зустрічали виступи студентів-волонтерів, які перевтілилися у казкових героїв та звірів. Студенти-філологи підготували казку «Маша й три ведмеді», що викликала зацікавлення та захоплення в малечі. Неслухняна, але чарівна Маша та добрі ведмеді розказали діточкам, як треба себе поводити, і показали їм дорогу у чарівний світ пригод та ігор. Хороводи навколо ялинки, веселі та цікаві конкурси об'єднали студентів та дітлахів. Діти із задоволенням читали вірші своїм гостям. У кінці свята всі дітки отримали невеличкі подарунки – солодощі, фрукти та іграшки.
     Анастасія Дьякуненко поділилася своїми враженнями: «Задоволена, що ми змогли подарувати діткам в цю холодну зиму по-справжньому щиру радість, що виходить із наших теплих сердець. А палаючі очі малюків, наповнені вдячністю, непідробні радісні та щасливі усмішки говорять набагато більше будь-яких красномовних подяк».
     Не менш хвилюючими були враження і Надії Акименко:
     – Завжди хотіла побувати в дитячому будинку, тому що мені дуже хотілося поділитися щастям, радістю, любов'ю з дітками, яким цього не вистачає. Але після всього години часу з цими маленькими янголятами, які з радістю посміхалися нам, мило ніяковіли, тяглися ручками і просто були раді нам, я зрозуміла, що ці діти дали мені набагато більше, ніж я могла б дати їм.
     Ірина Ланіна зауважила:
     – Відчуваєш себе супер-героєм, коли розумієш, що можеш подарувати шматочок своєї душі і любові маленьким діточкам.
     Доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко відзначила: «Проведення таких акцій дуже символічне саме цього свята, адже студенти – майбутні вчителі-словесники – і справді відчули себе «помічниками» Святого Миколая».
Час останньої зміни: 2016-12-29 01:48:30