Дев'ять новеньких магістрів


    В січні 2017 року на економічному факультету Запорізького національного університету відбувся перший захист кваліфікаційних магістерських робіт студентами денної форми навчання за спеціальностю «Управління персоналом і економіка праці».
    Головою комісії було запрошено начальника відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергія Койпиша, адже більшість фахових досліджень магістрів були спрямовані на вивчення процесів управління персоналом саме на цьому підприємстві.
    Урочисту подію відкрила декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор Алла Череп, яка перш за все висловила щиру подяку Сергію Володимировичу за сприяння науковому та професійному зростанню молодих фахівців та побажала успіхів у захисті магістрам, адже їх хвилювання було зрозуміло.
    Теми випускних робіт відзначались актуальністю та науковою новизною, конструктивними рекомендаціями. Студенти показали високі фахові знання, які були представлені доповідями. презентаціями, ілюстративними матеріалами, авторефератами, магістерськими роботами і підтвердили кваліфікацію магістрів з управління персоналом і економіки праці.
    До захисту було допущено кваліфікаційні магістерські роботи 9 студентів. Всі роботи захищено успішно. Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу доктор економічних наук Олександр Кендюхов відзначив, що за результатами навчання і захисту кваліфікаційних магістерських робіт усі магістри спеціальності рекомендовані до вступу в аспірантуру. Він подякував студентам та керівникам за продемонстровані високі знання і побажав успіхів у реалізації усіх життєвих планів та у подальшій роботі.
© 2017 Запорізький національний університет