Запорізький національний університет

Наукова бібліотека

Довідка для читачів, електронні книги, каталоги,
ресурси Інтернет, новини бібліотеки
Запорізький національний університет Сайт ЗНУ    Перейти на сторінку бібліотеки Головна сторінка    Довідка Довідка   

Наукова бібліотека 

Статті 


Статті / Битва стартапів

Битва стартапів

[у ЗНУ відбулось змагання найкращих ідей та бізнес-планів] // Освіта України. - 2017. - 6 березня (№ 8). - С. 3


    «Битва стартапів» — змагання найкращих ідей та бізнес-планів, що мають шанс отримати фінансування, — відбулось у Запорізькому національному університеті.
    Учасниками конкурсу стали 9 команд, які продемонстрували цікаві проекти. За підсумками голосування експертної комісії та всіх, хто висловив свою позицію на сайті інвестиційної платформи, найкращим визнали проект Getmilitaryphotos Олега Забеліна. Ідея проекту полягала у продажу авторських фото й ілюстрацій через сайт. На другому місці — «зелений» проект «Біопаливо» Дмитра Часовенка.
    Свої бізнес-ідеї представили і студенти економічного факультету ЗНУ — Владислав Конєв і Дар'я Пензєва. Дар'я розробила бізнес-план «Вирощування ремонтантної малини». Дівчина стала третьою за оцінками експертної комісії, а гості сайту віддали їй другу позицію. Владислав з ідеєю «Запорізького енергоаудиту» посів шосту позицію в рейтингу за оцінками експертів і восьму — за оцінками гостей.
    Начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло відзначила, що участь представників університету в «Битві стартапів» має неабияке значення для самого вишу, адже не тільки долучає студентів до міжнародної проектної діяльності, а й формує імідж ВНЗ.
Час останньої зміни: 2017-04-11 11:20:01