Битва стартапів


    «Битва стартапів» — змагання найкращих ідей та бізнес-планів, що мають шанс отримати фінансування, — відбулось у Запорізькому національному університеті.
    Учасниками конкурсу стали 9 команд, які продемонстрували цікаві проекти. За підсумками голосування експертної комісії та всіх, хто висловив свою позицію на сайті інвестиційної платформи, найкращим визнали проект Getmilitaryphotos Олега Забеліна. Ідея проекту полягала у продажу авторських фото й ілюстрацій через сайт. На другому місці — «зелений» проект «Біопаливо» Дмитра Часовенка.
    Свої бізнес-ідеї представили і студенти економічного факультету ЗНУ — Владислав Конєв і Дар'я Пензєва. Дар'я розробила бізнес-план «Вирощування ремонтантної малини». Дівчина стала третьою за оцінками експертної комісії, а гості сайту віддали їй другу позицію. Владислав з ідеєю «Запорізького енергоаудиту» посів шосту позицію в рейтингу за оцінками експертів і восьму — за оцінками гостей.
    Начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло відзначила, що участь представників університету в «Битві стартапів» має неабияке значення для самого вишу, адже не тільки долучає студентів до міжнародної проектної діяльності, а й формує імідж ВНЗ.
© 2017 Запорізький національний університет