Молодих рецензентів оцінюватиме журналістка «Запорізької правди»


    Конкурс на кращу студентську театральну рецензію оголосило громадське об'єднання «Запорізьке театральне товариство». Його учасниками стануть студенти спеціальності «Журналістика» запорізьких вишів. Оригінальне змагання проходитиме у рамках XXV фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславна». З 18 по 20 березня студенти-журналісти переглянуть постановки запорізьких театрів: дитячу історію «Пеппі Довгапанчоха» і трагікомедію «Кайдашева сім'я» обласного театру імені В. Магара, музичну казку «Апельсинова принцеса» і ліричну драму «Двоє на гойдалках» обласного театру молоді (ТЮГу), фантастичну містерію «Гензель і Гретель» та філософську драму «Маленький принц» обласного театру ляльок, дитячу виставу «Герда та Кай» і балет «Лабіринт Мінотавра» муніципального театру танцю, гру «Малюк і Карлсон» та виставу-реквієм «Межа» муніципального театру-лабораторії «Vie», а також дві роботи студентів театрального відділення ЗНУ: «Вертеп» і «Великий Гетсбі».
    - Ми прагнемо розвинути відкритий діалог між театрами і молоддю нашого краю, залучити її до мистецького простору. Рецензія - складний жанр. Конкурс стане майстер-класом для молодих журналістів, - повідомила голова журі, керівник літературно-драматургічної частини академічного обласного театру молоді, театрознавець Надія Петренко.
    Серед членів журі - журналістка «Запорізької правди», член Національної спілки театральних діячів України і Національної спілки журналістів України, двічі лауреат фестивалю-конкурсу «Січеславна» в номінації «Пропаганда театрального мистецтва» Віталіна Московцева.
© 2017 Запорізький національний університет