Запорізький національний університет

Наукова бібліотека

Довідка для читачів, електронні книги, каталоги,
ресурси Інтернет, новини бібліотеки
Запорізький національний університет Сайт ЗНУ    Перейти на сторінку бібліотеки Головна сторінка    Довідка Довідка   

Наукова бібліотека 

Статті 


Статті / Молодих рецензентів оцінюватиме журналістка «Запорізької правди»

Молодих рецензентів оцінюватиме журналістка «Запорізької правди»

// Запорізька правда. - 2017. – 16 березня (№ 11). - С. 1


    Конкурс на кращу студентську театральну рецензію оголосило громадське об'єднання «Запорізьке театральне товариство». Його учасниками стануть студенти спеціальності «Журналістика» запорізьких вишів. Оригінальне змагання проходитиме у рамках XXV фестивалю-конкурсу на вищу театральну нагороду Придніпров'я «Січеславна». З 18 по 20 березня студенти-журналісти переглянуть постановки запорізьких театрів: дитячу історію «Пеппі Довгапанчоха» і трагікомедію «Кайдашева сім'я» обласного театру імені В. Магара, музичну казку «Апельсинова принцеса» і ліричну драму «Двоє на гойдалках» обласного театру молоді (ТЮГу), фантастичну містерію «Гензель і Гретель» та філософську драму «Маленький принц» обласного театру ляльок, дитячу виставу «Герда та Кай» і балет «Лабіринт Мінотавра» муніципального театру танцю, гру «Малюк і Карлсон» та виставу-реквієм «Межа» муніципального театру-лабораторії «Vie», а також дві роботи студентів театрального відділення ЗНУ: «Вертеп» і «Великий Гетсбі».
    - Ми прагнемо розвинути відкритий діалог між театрами і молоддю нашого краю, залучити її до мистецького простору. Рецензія - складний жанр. Конкурс стане майстер-класом для молодих журналістів, - повідомила голова журі, керівник літературно-драматургічної частини академічного обласного театру молоді, театрознавець Надія Петренко.
    Серед членів журі - журналістка «Запорізької правди», член Національної спілки театральних діячів України і Національної спілки журналістів України, двічі лауреат фестивалю-конкурсу «Січеславна» в номінації «Пропаганда театрального мистецтва» Віталіна Московцева.
Час останньої зміни: 2017-04-10 04:44:29