Запорізький національний університет

Наукова бібліотека

Довідка для читачів, електронні книги, каталоги,
ресурси Інтернет, новини бібліотеки
Запорізький національний університет Сайт ЗНУ    Перейти на сторінку бібліотеки Головна сторінка    Довідка Довідка   

Наукова бібліотека 

Статті 


Статті / Одразу троє нових членів НСПУ від Запоріжжя!

Одразу троє нових членів НСПУ від Запоріжжя!

/ С. Січовий // Запорізька правда. - 2017. - 23 березня (№ 12). - С. 31


    З об'єктивних і суб'єктивних причин Запорізька обласна організація Національної спілки письменників України - поки що одна з найменш чисельних у НСПУ. Тому наші майстри красного письменства зацікавлені в прийнятті до своїх лав нових талановитих літераторів, особливо молоді.
    Нещодавно ЗОО НСПУ рекомендувала чотирьох кандидатів для прийняття до Національної спілки письменників України. Розповідає член приймальної комісії Спілки Пилип Юрик:
    - Звичайно, дуже переживав за запоріжців, переконував колег по комісії, що всі наші кандидати гідні звання члена НСПУ, а їхні книжки високоякісні, варті уваги. Відрадно було, що суворий відбір (члени комісії строгі й безкомпромісні) пройшли троє з чотирьох, яких приймальна комісія НСПУ й рекомендувала на затвердження правлінню Спілки. Прийнятим колегам одразу ж зателефонував із Києва й привітав їх щиро. Нашого полку прибуло!
    Правління НСПУ затвердило новоприйнятих запоріжців: Ольгу Ліщук, Олександра Медка й Ольгу Стадниченко. Це сталося чи не вперше в історії ЗОО НСПУ. Раніше приймали за один раз лише по одному, максимум два кандидати від Запорізької організації. Нині ЗОО НСПУ налічує в своїх лавах 25 членів Спілки.
Час останньої зміни: 2017-04-11 11:29:26