Студенти ЗНТУ - найрозумніші в місті : [Що? Де? Коли? в ЗНУ] / В. Константинова // Запорозька Січ. - 2017. - 28 верес.(№ 186-189). - С. 7


    26 вересня в актовій залі Запорізького національного університету зібралися найрозумніші студенти міста, аби позмагатися в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»
    В інтелектуальній битві змагалися за першість шість вишів: ЗНУ, ЗНТУ, ЗДІА, ЗІЄІТ, КПУ, ЗДМУ. Завданням учасників було відповісти на 36 запитань, на кожне з яких відводилося по 60 секунд. Питання стосувалися усіх сфер життя: кіно, історія, персонали, література тощо. Переможці ігор отримали грамоти та кубки.
    «ЗС» поспілкувалася з учасниками інтелектуальної гри.
    Юлія Лукащук, студентка ЗНТУ:
    - Наша команда називалася «Мокра чайка». До «Що? Де? Коли?» цілеспрямовано не готувалися, в основному, читали і обговорювали цікаві статті з інтернету. Найскладнішим виявилося питання про твір «Сто років самотності» і ювілей його написання, оскільки члени нашої команди не були знайомі з цим романом. Досить кумедним, на мій погляд, було питання про Сімбу. Результатом не задоволені, оскільки вважаємо, що досконалості не має меж.
    Владимир Борщевим, студент ЗДІА:
    - Наша команда називається «Гідромєх» і складається з шести чоловік. Найпростішим запитанням для нас було питання про Бутера Бродського, ми на нього найшвидше відповіли. Найцікавішим було завдання про книгу «Одна боротьба». Насправді у нас повна імпровізація сьогодні, тому результатом не дуже задоволені.
    Інна Гриценко, студентка ЗНУ:
    - Наша команда називається «Фальшивомонетники Мідаса». Під час підготовки ми читали цікаві статті, книги, енциклопедії, наукові факти. Усі запитання були нейтральними, але найскладнішим було питання, пов'язане з Фаустом. Тому що питання було складно сформульоване. Найпростішим було завдання про Ватсона, ми одразу відповіли на нього. В цілому ми впоралися добре, але хотілося би краще.
    За результатами «Що? Де? Коли?» найрозумнішими виявилися студенти ЗНТУ.
© 2017 Запорізький національний університет