Перспективи геонауки // Освіта України. - 2017. - 2 жовтня (№ 38). - С. 3


    Українські й білоруські науковці обговорили перспективні наукові розробки у сфері геонауки. Зустріч відбулася в Запорізькому національному університеті у межах Міжнародної науково-практичної конференції «Соціум і науки про Землю».
    Основними напрямами роботи учасників заходу були «Геологія, геохімія, геофізика, гідрогеологія», «Економічна геологія», «Географія, землеустрій і земельний кадастр», «Гідрометеорологія».
    Під час конференції розглядали теми раціонального використання природних ресурсів, картографічної підготовки фахівців у геонауках, оцінки і прогнози енергетичного потенціалу річок Карпат. Також доповідачі порушили питання про оцінку кліматичних ризиків для галузей економіки України в умовах глобальних змін клімату.
    Захід пройшов за підтримки Департаменту науково-технічного розвитку МОН України, Інституту фасиліті-менеджменту (Німеччина), Білоруського державного технологічного університету, Білоруського державного аграрного технологічного університету, Білоруського державного університету та багатьох українських вишів.
© 2017 Запорізький національний університет