Студенти поборолися за кубок імені В'ячеслава Толока : / О. Переверзэва // МИГ. - 2017. - 21 декабря (№ 51). - С. 7


    На базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ 15 грудня відбулось урочисте закриття п'ятого турніру з міні-футболу, присвяченого пам'яті колишнього ректора університету професора В'ячеслава Толока, та пройшли фінальні ігри серед студентських команд.
    На відбірковому етапі учасники продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність, а півфінальні пари склали ЗДМУ і ЗГЕК ЗДІА та ЗМК ЗДІА і «Надія ЗНУ». Суддівську колегію змагань очолив арбітр національної категорії майстер спорту Юрій Арестенко.
    У матчі за третє місце між командами ЗГЕК ЗДІА і ЗМК ЗДІА рахунок був 1:6 на користь ЗМК ЗДІА. Протягом гри, яка відзначилась великою кількістю обопільних атак, учасники продемонстрували всі свої спортивні навички, майстерність, швидкість, влучність і вміння боротись за м'яч. Фінальний поєдинок між ЗДМУ та «Надією ЗНУ» також став не менш напруженим та емоційним, що дуже потішило вболівальників. Шанувальники міні-футболу заповнили вщент трибуни спорткомплексу і шалено підтримували свої команди. Вони стали свідками напруженої, але яскравої гри, в якій суперники боролися за м'яч до останнього. Фінальна гра закінчилась з рахунком 7:2 на користь команди «Надія ЗНУ».
    Втретє володарем ювілейного турніру Кубка імені В.Толока стала команда «Надія ЗНУ» [переможцем попередніх чотирьох турнірів двічі ставала команда «Надія ЗНУ» і двічі - команда ЗДМУ].
    Після фінального матчу відбулася церемонія нагородження переможців, в якій взяли участь ректор ЗНУ Микола Фролов президент Запорізької обласної асоціації міні-футболу Віталій Ніколаєнко, та онука В'ячеслава Толока Світлана Ніконенко, яка подякувала організаторам і учас¬никам змагань за збереження традицій турніру в пам'ять про її діда - колишнього ректора ЗНУ, професора В'ячеслава Толока, і вручила кубок переможцям.
    Друге місце у змаганнях посіла команда ЗДМУ, трете - ЗМК ЗДІА і четверте - ЗГЕК ЗДІА. Гравці цих команд були відзначені грамотами і медалями. Інші команди отримали заохочувальні подарунки.
    За результатами фінальних змагань також були визначені: «Кращий воротар» змагань -Володимир Левак, «Кращий захисник» - Валід Кісра [ЗДМУ], «Кращий бомбардир» -Олександр Городецький [«Надія ЗНУ»], «кращий форвард» -Зіозіо Фіде [ЗДМУ], «Кращий гравець» - Володимир Тесля [«Надія ЗНУ»]. Цього дня також відбувся товариський матч «Ветерани - Надія ЗНУ» [м.Запоріжжя] - «Ветерани-Механізатор» [м.Дніпро].
© 2017 Запорізький національний університет