Студенти-філологи подарували свято дітям із «Сонечка» : // Запорозька Січ. - 2018. - 13 січня (№ 8). - С. 3


    Студенти філологічного факультету Запорізького Національного Університету вже традиційно провели благодійну акцію «Подаруй дитині свято» та завітали з подарунками до дитячого будинку «Сонечко».
    Напередодні, щоб зібрати кошти, студенти-філологи провели різноманітні заходи: театралізований вертеп, фотоаукціон, буккросинг. Усі охочі мали змогу сфотографуватись із казковими героями, обмінятися книжками та взяти участь у вертепі, віддавши за це кілька гривень. Учасники театрального вертепу завітали в гості і до ректора університету, який теж поповнив «скарбничку» для подарунків дітям.     Спільними зусиллями, зібравши необхідну суму грошей для купівлі подарунків та іграшок, викладачі та студенти привітали малечу будинку дитини «Сонечко» зі святами веселою розважальною програмою, солодощами та подарунками.
    У «Сонечку» маленькі глядачі із захопленням зустрічали виступи студентів-волонтерів, які перевтілилися у казкових героїв та звірів. Студенти-магістри підготували новорічну виставу за мотивами відомої казки «Про ріпку», але замість ріпки дідусь виростив ялинку, яку вирішили не рубати, а прикрасити в лісі. Усі учасники казкової вистави: Павло Халаші (Дід Мороз), Марина Деменковець (Бабця), Тамара Поплавська (Онучка), Анастасія Дьякуненко (собачка Жучка), Катерина Щербак (Кішка), Катерина Глова (Мишка) - майстерно виконали свої ролі. Прекрасна Фея (Ірина Ланіна) та її помічник Зайчик (Євгенія Пашетнєва) показали діткам дорогу в чарівний світ пригод та ігор.
    Волонтери факультету були щасливі віддати часточку своєї душі вихованцям будинку маляти, кожен ледве стримував сльози, дивлячись у маленькі світлі очі діточок, що із зацікавленням спостерігали за кожним рухом гостей. Хороводи навколо ялинки, веселі та цікаві конкурси об'єднали студентів та дітлахів. Діти із задоволенням взяли участь у святкових номерах, з радістю читали вірші своїм гостям. У кінці свята всі дітки отримали невеличкі подарунки - солодощі та фрукти. Розвивальні ігри, дошки для малювання з абеткою, веселий паровозик, музична карусель для малюків, іграшковий «магазин» та набір для дитячого лікаря, дитячий музичний розвивальний столик викликали радісні посмішки на обличчях вихованців дитячого будинку.
© 2017 Запорізький національний університет