Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Центр учбової літератури. Повнотекстовий доступ до електронних версій книг


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Центр учбової літератури. Повнотекстовий доступ до електронних версій книг

Всі Новини бібліотеки

Доступ до електронних версій книг видавництва «Центр учбової літератури»

Видавництво «Центр учбової літератури» посідає достойне місце на вітчизняному ринку друкованої продукції: за вісім років - більше 1 500 навчальних та наукових видань. Сьогодні видавництво презентує новий проект – доступ до електронних версій власних книг через Інтернет – www.culonline.com.ua.

Наукова бібліотека ЗНУ на умовах укладеної угоди може користуватися електронними версіями 500 найпопулярніших книг видавництва «Центр учбової літератури» за різними тематиками: аудит, бухгалтерський облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні, природничі та технічні науки. Протягом переплаченого періоду бібліотека також отримує книги, які в цей час виходять у видавництві (10 книг в місяць). Можливість ознайомитись з умовами роботи з базою електронних підручників видавництва «Центр учбової літератури» та доступ до цього ресурсу надається в залі електронних ресурсів наукової бібліотеки ЗНУ (к. 126, ІІ корп.). 

Список книг (PDF).

09.03.2010 11:41:00© 2017 Запорізький національний університет