Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Для делегації Дому російського зарубіжжя провели екскурсію Науковою бібліотекою ЗНУ


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Для делегації Дому російського зарубіжжя провели екскурсію Науковою бібліотекою ЗНУ

Всі Новини бібліотеки

Кілька сотень унікальних видань отримала у дар Наукова бібліотека ЗНУ
311 книг з історії Росії, культури, філософії, російської філології, країнознавства, довідників та енциклопедій отримала у подарунок Наукова бібліотека ЗНУ від Дому російського зарубіжжя ім. О. Солженіцина, представники якого побували сьогодні у ЗНУ.
Делегація у складі Ігоря Тетерева – начальника відділу міжнародних зв’язків Дому російського зарубіжжя ім. О. Солженицина, Сергія Костирка – співробітника журналу «Новый мир», Тетяни Сергейчик – співробітника представництва Федеральної агенції «Росспівробітництва» в Україні зустрілася з керівництвом та студентами університету.
Гостей привітали проректор з наукової роботи, професор Віктор Грищак, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ, доцент, кандидат філологічних наук Наталія Грозовська та директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова. Віктор Захарович під час офіційної зустрічі із делегацією зазначив, що у нашому виші дуже серйозно ставляться до подібних подій, із радістю та вдячністю приймають подарунок, а також висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч не закінчиться формальною передачею книжок у дар, а стане підґрунтям для нових напрямів співробітництва.
Під час проведення церемонії передачі книжок у подарунок, на якій були присутні не лише офіційні особи, а і студенти різних факультетів ЗНУ, усі присутні переглянули документальний фільм про історію створення та діяльність Дому російського зарубіжжя ім. О. Солженицина, ознайомились із частиною подарованих книжок та мали змогу поставити питання гостям. На церемонії передачі книжок директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова подякувала за безцінний подарунок та зауважила, що Наукова бібліотека ЗНУ зробить усе можливе для того, щоб із подарованою літературою змогли ознайомитись не лише студенти, викладачі та науковці, а і усі охочі жителі Запоріжжя.

19.04.2012 11:08:00© 2017 Запорізький національний університет