Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

У ЗНУ відбулася онлайн презентація бази даних Passport GMID


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / У ЗНУ відбулася онлайн презентація бази даних Passport GMID

Всі Новини бібліотеки

Сьогодні у ЗНУ відбулася онлайн презентація-семінар та інтерактивне підключення тестового доступу до бази даних Passport GMID для нашого університету. Захід проходив у рамках проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів Знань в університетах України «ELibUkr». Провів презентацію менеджер інформаційної системи Passport GMID від компанії Euromonitor International (Велика Британія, Литва) Катерина Бондаренко. Координатором проекту виступила директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова. Участь у семінару взяли викладачі нашого університету та співробітники Наукової бібліотеки. Варто зазначити, що компанія Euromonitor International (www.euromonitor.com) – компанія, котра займається стратегічними дослідженнями різних FMCG ринків, світовий лідер у сфері глобальної стратегічної інформації та аналітичних досліджень. Інформаційна система Passport GMID є джерелом інформації для багатьох наукових центрів, бібліотек, університетів, котрі вивчають такі дисципліни, як економіка і бізнес, менеджмент і маркетинг, політологія, соціальні науки, країнознавство, географія, статистика, туризм, ІТ і комунікації, медицина, та вважається визнаним міждисциплінарним ресурсом інформації.
Passport GMID містить інформацію, яка включає статистику, аналітику та огляди Світового ринку основних товарів, рейтинги та профілі компаній провідних країн тощо.
За словами Валентини Герасимової, інформаційна система Passport GMID стане корисним джерелом інформації, особливо для студентів економічного факультету та факультету менеджменту. Адже тут можна знайти безліч статистичних даних та графіків, що будуть гарним доповненням студентських наукових робіт та лекцій викладачів.
Безкоштовний тестовий доступ до ресурсу Passport GMID буде можливий лише з локальної мережі Запорізького національного університету та зали електронних ресурсів наукової бібліотеки (ІІ навч. корпус, к. 126) протягом 3-17 травня.
За додатковою консультацією щодо тестового доступу можна звернутися до координатора проекту, директора наукової бібліотеки Валентини Герасимової (ІІ навч. корпус, к. 215, тел.: 228-75-88) та в зал електронних ресурсів наукової бібліотеки (ІІ навч. корпус, к. 126), lib@znu.edu.ua.

25.04.2012 10:03:00© 2017 Запорізький національний університет