Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

В Науковій бібліотеці ЗНУ відбулось відкриття виставки репродукцій картин Миколи та Святослава Реріхів під назвою «Миттєвості вічності»


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / В Науковій бібліотеці ЗНУ відбулось відкриття виставки репродукцій картин Миколи та Святослава Реріхів під назвою «Миттєвості вічності»

Всі Новини бібліотеки

З 14 вересня 2013 року в Науковій бібліотеці ЗНУ організована виставка репродукцій картин Миколи та Святослава Реріхів під назвою «Миттєвості вічності». На виставці представлені комп’ютерні копії більше 70 живописних робіт, а також тематичні стенди, присвячені життю та творчості двох видатних російських художників та мислителів, відомих в усьому світі.
Експонати виставки збирались протягом 15 років за рахунок особистих вкладів членів Реріхівської спілки. Оригінали представлених робіт знаходяться в музеях Росії, США, Індії, а також приватних колекціях. Комп’ютерні копії виготовлені видавництвом “Агні», м. Самара.
Виставка організована Запорізькою Реріхівською спілкою разом з Науковою бібліотекою та ректоратом ЗНУ.
Запорізьку Реріхівську спілку та Запорізький національний університет об’єднують багаторічна дружба та співробітництво. Це не перша реріхівська виставка в стінах університету, в якої щоразу змінюється «обличчя» представленого, оновлюються експонати та висвітлюються нові грані живописної манери та філософського змісту полотен видатних митців.

Виставка працюватиме до 1 листопада 2013 р.

17.09.2013 15:17:00© 2017 Запорізький національний університет