Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Наукова бібліотека ЗНУ До Дня незалежності презентувала видання «Майдан. Революція гідності»


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Наукова бібліотека ЗНУ До Дня незалежності презентувала видання «Майдан. Революція гідності»

Всі Новини бібліотеки

*        *        *

Нещодавно книжковий фонд Наукової бібліотеки Запорізького національного університету поповнився унікальним фотолітописом «Майдан. Революція гідності», котрий нашому вишу подарував Видавничий Дім «Ін Юре». З нагоди Дня незалежності працівники бібліотеки підготували презентацію книги своїм читачам і відвідувачам.

        Фотолітопис складається з трьох частин, які відображають початок Революції гідності, події під час боротьби на Майдані та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Це історія у світлинах, котра показує усьому світу боротьбу українського народу за свою свободу, гідність та незалежність протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року.
        За словами директора Наукової бібліотеки Валентини Герасимової, у книзі використано не лише ілюстрації, а й уривки з віршів майже двох десятків поетів, присвячених учасникам Революції гідності і героям Небесної сотні. Окрім того, видання містить уривки із віршів українського письменника Тараса Шевченка, котрі відображають віру народу у світле майбутнє та прагнення до свободи та незалежності.
        У виданні описана хронологія головних подій Революції гідності, перелік епіцентрів протистоянь українського народу та тодішньої влади, а також є імена та фотознімки Героїв Небесної Сотні.
        Разом із фотолітописом Наукова бібліотека ЗНУ отримала сертифікат подяки, котрий підтверджує, що його власник здійснив фінансову підтримку родин Героїв Небесної Сотні, які поклали своє життя в боротьбі за свободу українського народу у лютому-березні 2014 року.
        Варто зазначити, що переглянути це унікальне видання у Запоріжжі можна лише у Науковій бібліотеці ЗНУ, що є досить знаковим для нашого вишу.
*    *    *

03.09.2015 09:57:00© 2017 Запорізький національний університет