Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Запрошуємо на презентацію книги Т. Снайдера «Криваві землі між Гітлером та Сталіним»!


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Запрошуємо на презентацію книги Т. Снайдера «Криваві землі між Гітлером та Сталіним»!

Всі Новини бібліотеки

*        *        *

Шановні читачі!


      16 жовтня о 11:30 годині в Запорізькому національному університеті (ІІІ корпус, к. 307) в рамках Запорізької книжкової толоки відбудеться зустріч з Директором видавництва «Дуліби», доктором історичних наук Мариною Гримич.
      У видавництві «Дуліби» за сприянням Посольства США в Україні було в 2015р. опубліковано історичний бестселер професора Єльського університету Тімоті Снайдера «Криваві землі між Гітлером та Сталіним».
      Тімоті Снайдер є автором кількох наукових монографій «Націоналізм, марксизм і сучасна Центральна Європа» [1998], «Криваві землі між Гітлером та Сталіним»[2010], «Реконструкція націй: Польща, Україна, Литва і Білорусь 1569-1999[2015].
      Книга «Криваві землі» присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, Голокост, розстріли німцями цивільного населення в ході анти партизанських операцій, навмисне морення голодом радянських військовополонених, післявоєнні етнічні частки. Дві тоталітарні системи здійснювали однакові злочини в один і той час, сприяючи один одному і підбурюючи один одного. При написанні книги автор користувався європейським першоджерелами мовою оригіналів.
      Книга отримала 9 перших премій і 7 разів була удостоєна другої премії або почесних місць у різних номінаціях, була названа «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Книга стала світовим бестселером, пережила 29 видань на 26 мовах світу. Російською мовою публікується вперше.
      Запрошуємо на презентацію книги «Криваві землі між Гітлером та Сталіним»! Учасники отримають в дар книги від видавництва «Дуліби».

Організатори: Наукова бібліотека та історичний факультет ЗНУ

*      *      *

13.10.2015 11:11:00© 2017 Запорізький національний університет