Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Результати змагання з шахів


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Результати змагання з шахів

Всі Новини бібліотеки

     Вчора у ЗНУ розпочалася традиційна спартакіада серед викладачів та співробітників ЗНУ, організатором якої виступає керівництво Спортивно-оздоровчого комплексу нашого вишу. Відкрили змагання грою з інтелектуального виду спорту – шахів.
     Змагання з шахів відбулося у розділах між чоловіками та жінками окремо, які грали за круговою системою. Участь у грі взяли загалом 8 осіб, які продемонстрували свою кмітливість і математичну логіку. Треба відзначити, що у числі переможців при цьому були не лише представники математичного факультету.
     Так, 1 місце серед чоловіків виборов електромонтер 8 навчального корпусу Георгій Артемов, на 2 місці – доцент кафедри математичного моделювання Сергій Чопоров, а 3 місце посів двірник 8 корпусу Костянтин Волович. У змаганях серед жінок перше місце за кількістю очок поділили між собою доцент кафедри математичного аналізу Ірина Ткаченко та завідувач відділу автоматизації Наукової бібліотеки ЗНУ Світлана Сівак, а третє посіла провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності Марина Ігнатьєва.
     Усім переможцям грамоти, медалі та цінні подарунки вручили заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко та головний суддя цих змагань, доцент кафедри фізичного виховання Юрій Гришко. Призи для переможців надала Первинна профспілкова організація університету.
     Включно по 9 лютого у рамках спартакіади відбудуться ще змагання з 5 видів спорту: волейбол, стрільба з гвинтівки, шашки, настільний теніс та міні-футбол. Вже сьогодні об 11.00 розпочнеться зустріч з волейболу в ігровій залі СОК ЗНУ.

02.02.2016 14:12:00© 2017 Запорізький національний університет