Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Тестовий доступ до платформи PressReader з 11 березня – 23 квітня 2016 року


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Тестовий доступ до платформи PressReader з 11 березня – 23 квітня 2016 року

Всі Новини бібліотеки


Проект «Електронна бібліотека України:
створення Центрів знань в університетах України “ELibUkr”»
2015/2016 навчальний рік

        Учасники проекту „ELibUkr” можуть скористатися тестовими доступами до наукових електронних ресурсів від провідних видавничих компаній світу.
        Інформація щодо тестового доступу Запорізького національного університету як учасника проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України „ELibUkr”» розміщена на веб-сторінці наукової бібліотеки http://library.znu.edu.ua та на сайті проекту (http://www.elibukr.org)
        Доступ можливий лише з локальної мережі Запорізького національного університету та залу електронних ресурсів наукової бібліотеки (ІІ навч. корпус, к. 126) за посиланнями.
        За консультацією звертайтесь до координатора проекту, директора наукової бібліотеки Герасимової Валентини Олександрівни (ІІ навч. корпус, к. 215), тел.: 228-75-88, 14-14, e-mail: lib@znu.edu.ua.


№ п/п

Ресурси

Період

        Доступ до наукової інформації Китаю
Завдяки співпраці з MIPP International (http://www.mippbooks.com/Page.News.cls) для учасників проекту ElibUkr відкрито тестовий доступ до китайських баз даних наукової інформації:

1.

Тестовий доступ до платформи PressReader
11 березня – 23 квітня 2016 року

        PressReader – (до 2013 року LibraryPressReader) містить цифрові копії понад 5 000 найменувань газет та журналів. На ресурсі представлена преса зі 100 країн світу 60 мовами. Портал пропонує ліцензовані та поновлюється щоденно. Газети представлені як у традиційному форматі та розмірі з повним змістом, так і в оптимальному для читання з екрану режимі SmartFlow.
        Серед інших переваг ресурсу: зручна навігація, переклад статей, можливість друку статей чи окремих колонок, аудіо-версії, мобільна версія та версія для е-рідерів тощо.

Інструкція користування – за посиланням:
https://pressreader.typeform.com/to/OlhEAx

Доступ: в локальній мережі університету та з веб-сторінки наукової бібліотеки:
(http://www.pressreader.com/oldbrowser

11.03 – 23.04 2016 року


Директор наукової бібліотеки,
координатор проекту ELibUkr                                                                В.О. Герасимова
11.03.2016 14:50:00© 2017 Запорізький національний університет