Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Тестовий доступ до платформи SAGE 23 березня – 23 квітня 2016 року


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Тестовий доступ до платформи SAGE 23 березня – 23 квітня 2016 року

Всі Новини бібліотеки


Проект «Електронна бібліотека України:
створення Центрів знань в університетах України “ELibUkr”»
2015/2016 навчальний рік

        Учасники проекту „ELibUkr” можуть скористатися тестовими доступами до наукових електронних ресурсів від провідних видавничих компаній світу.
        Інформація щодо тестового доступу Запорізького національного університету як учасника проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України „ELibUkr”» розміщена на веб-сторінці наукової бібліотеки http://library.znu.edu.ua та на сайті проекту http://www.elibukr.org
        Доступ можливий лише з локальної мережі Запорізького національного університету та залу електронних ресурсів наукової бібліотеки (ІІ навч. корпус, к. 126) за посиланнями.
        За консультацією звертайтесь до координатора проекту, директора наукової бібліотеки Герасимової Валентини Олександрівни (ІІ навч. корпус, к. 215), тел.: 228-75-88, 14-14, e-mail: lib@znu.edu.ua.


№ п/п

Тестовий доступ до платформи SAGE

Період тестування: 23 березня – 23 квітня 2016 року

Період

   В рамках співпраці консорціуму ElibUkr та компанії MIPP Internatioanal (http://www.mippbooks.com/Page.News.cls) для учасників проекту відкрито:

        SAGE Publishing – (штаб-квартири в США, Великій Британії (Лондон), Індії) більше 40 років видає журнали, енциклопедії, книги та електронні продукти з цілого спектру галузей знань, у тому числі з економіки, менеджменту, маркетингу, соціології, політології, психології, освіти в цілому.
        SAGE Premier нараховує близько 700 наукових рецензованих журналів, що видаються академічними і професійними асоціаціями, і 500 000 статей, що публікувалися з 1999 року. Колекція охоплює широкий спектр предметів, включно з бізнесом, гуманітарними, суспільними і точними науками, технологіями, медициною. Більше 60% видань входять у Thomson Reuters Journal Citation Reports (JCR).
        Оформити передплату можна на повну колекцію журналів SAGE Premier або на окремі міні колекції, що складені за конкретними дисциплінами:
        –  Гуманітарні і суспільні науки (HSS Package)
        –  Наука, Медицина, Технології (STM Package)

Доступ: в локальній мережі університету та з веб-сторінки наукової бібліотеки http://online.sagepub.com/browse/by/title

23.03 – 23.04. 2016 року


Директор наукової бібліотеки,
координатор проекту ELibUkr                                                                В.О. Герасимова

23.03.2016 10:08:00© 2017 Запорізький національний університет