Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Тестовий доступ до платформи De-Gruyter. Період тестування: 10 травня – 10 червня 2016 року


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Тестовий доступ до платформи De-Gruyter. Період тестування: 10 травня – 10 червня 2016 року

Всі Новини бібліотеки
Проект «Електронна бібліотека України:
створення Центрів знань в університетах України “ELibUkr”»
2015/2016 навчальний рік

        Учасники проекту „ELibUkr” можуть скористатися тестовими доступами до наукових електронних ресурсів від провідних видавничих компаній світу.
        Інформація щодо тестового доступу Запорізького національного університету як учасника проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України „ELibUkr”» розміщена на веб-сторінці наукової бібліотеки http://library.znu.edu.ua та на сайті проекту http://www.elibukr.org
        Доступ можливий лише з локальної мережі Запорізького національного університету та залу електронних ресурсів наукової бібліотеки (ІІ навч. корпус, к. 126) за посиланнями.
        За консультацією звертайтесь до координатора проекту, директора наукової бібліотеки Герасимової Валентини Олександрівни (ІІ навч. корпус, к. 215), тел.: 228-75-88, 14-14, e-mail: lib@znu.edu.ua.


№ п/п
Ресурси
Період
В рамках співпраці з консорціумом ElibUkr
для учасників проекту відкрито:

Тестовий доступ платформи De Gruyter
Період тестування: 10 травня – 10 червня 2016 року

        DE GRUYTER – колекції електронних книжок німецького наукового видавництва De Gruyter (Німеччина, Берлін). Видає близько 800 нових найменувань у рік, половина з яких англійською мовою.
        Надається доступ до близько 1600 назв наукових видань з 28 предметних галузей. Для зручності користувачів, електронні книги доступні для завантажування у форматах PDF та ePUB.
        Обравши предметну галузь (меню «Subjects» вгорі зліва), можна здійснити пошук книг за ключовими словами. Доступні повні тексти книг із маркуванням «Licensed Access», «Free Access» та «Open Access», які вже були видані (у переліку також відображаються майбутні видання).

Доступ: в локальній мережі університету та з веб-сторінки наукової бібліотеки
http://www.degruyter.com/page/842

10.05 – 10.06. 2016 року


Директор наукової бібліотеки,
координатор проекту ELibUkr                                                                В.О. Герасимова

12.05.2016 11:44:00© 2017 Запорізький національний університет