Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Тестовий доступ до платформи OECD iLibrary. Період тестування: 18 квітня – 01 червня 2016 року


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / Тестовий доступ до платформи OECD iLibrary. Період тестування: 18 квітня – 01 червня 2016 року

Всі Новини бібліотеки
Проект «Електронна бібліотека України:
створення Центрів знань в університетах України “ELibUkr”»
2015/2016 навчальний рік

        Учасники проекту „ELibUkr” можуть скористатися тестовими доступами до наукових електронних ресурсів від провідних видавничих компаній світу.
        Інформація щодо тестового доступу Запорізького національного університету як учасника проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України „ELibUkr”» розміщена на веб-сторінці наукової бібліотеки http://library.znu.edu.ua та на сайті проекту http://www.elibukr.org
        Доступ можливий лише з локальної мережі Запорізького національного університету та залу електронних ресурсів наукової бібліотеки (ІІ навч. корпус, к. 126) за посиланнями.
        За консультацією звертайтесь до координатора проекту, директора наукової бібліотеки Герасимової Валентини Олександрівни (ІІ навч. корпус, к. 215), тел.: 289-12-42, 14-14, e-mail: lib@znu.edu.ua.


№ п/п
Ресурси
Період
В рамках співпраці з консорціумом ElibUkr
для учасників проекту відкрито:

Тестовий доступ до платформи OECD iLibrary
Період тестування: 18 квітня – 01 червня 2016 року

Платформа OECD iLibrary


        OECD iLibrary – є одним з найбільших світових електронних джерел статистичних даних та авторитетних досліджень з економіки, екології та соціального розвитку. Бібліотека пропонує доступ до матеріалів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР): 400 електронних публікацій, 35 електронних журналів і більш ніж 30 баз даних. Є можливість проводити міждержавний аналіз, оцінювати ринки, досліджувати глобальні тенденції. Всі публікації та статистики доступні для перегляду в режимі online-читання, pdf, xls.


Доступ: в локальній мережі університету та з веб-сторінки наукової бібліотеки http://www.oecd-ilibrary.org

18.04 – 01.06. 2016 року


Директор наукової бібліотеки,
координатор проекту ELibUkr                                                                В.О. Герасимова

19.04.2016 08:37:00© 2017 Запорізький національний університет