Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

«Хортицькі джерела» завітали до Запорізького національного


Наукова бiблioтека ЗНУ / Всі новини сайта «Наукова бiблioтека ЗНУ» / «Хортицькі джерела» завітали до Запорізького національного

Всі Новини бібліотеки

У рамках книжкового ярмарку «Хортицькі джерела» в ЗНУ відбулася зустріч з відомим письменником Андрієм Курковим і початківцем Галиною Вдовиченко. Одним із організаторів заходу виступив колектив Наукової бібліотеки ЗНУ.

Серед присутніх були член журі «Коронація слова» Микола Кравченко, директор видавництва «Нора-друк» Елеонора Симонова, декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін, викладач кафедри основ видавничої справи та редагування Наталія Тяпкіна та студенти факультету журналістики.
Під час спілкування Андрій Курков розповів про себе. За спеціальністю він перекладач японської мови, народився в Петербурзі. Творчий здобуток письменника складають 15 романів та близько семи книжок для дітей. «Але головною для мене є проза, в якій багато філософії, політики та України», - говорить Андрій Юрійович. Найпопулярніші з його книг - «Нічний молочник», «Остання любов президента», «Льодовий пікнік» - відомі й поза межами України. Зараз письменник працює над новим романом «Садівник із Очакова». Має хобі: писати анотації та журналістські матеріали для закордонних газет і журналів.
Багато цікавого присутні дізналися і від Галини Вдовиченко. Зокрема про те, що народилася журналістка у Львові, а за освітою - вчитель російської мови та літератури. Працює заступником головного редактора газети «Високий замок». Авторка презентувала свою першу книгу під назвою «Пів`яблука», головною темою якої є кохання та потреба людини в самореалізації. Прототипом однієї з головних героїнь твору є жінка, яка маючи фізичну ваду, впевнено крокує життям. Нині письменниця працює над новою книгою, героями якої є реальні люди.

Аліна СЕНЬ
Євгенія РЯБКО

13.10.2008 10:55:00© 2017 Запорізький національний університет