Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Віртуальна довідка


Інформаційно-бібліографічне обслуговування віддалених користувачів Наукова бібліотека здійснює через віртуальну довідкову службу, послуги якої надаються безкоштовно.

Служба працює з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 17:00 год., в суботу з 9:00 до 15:00.

Запити, що надійшли у вихідні та святкові дні, виконуються у перший робочий день після них. Термін виконання довідок залежить від їх складності (від 1 до 3 днів).

Довідкова служба спрямована на оперативне виконання разових запитів віддалених користувачів, які пов’язані з пошуком інформації. Відповіді на запити готуються із застосуванням інформаційних ресурсів НБ ЗНУ та мережі Інтернет.

Довідково-бібліографічне обслуговування користувачів здійснюється всма зручними способами:

Фахівці служби довідково-бібліографічного обслуговування радо проконсультують вас особисто за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського,66 (2-й навчальний корпус, к. 135)

Зателефонувавши за номером (061) 289-12-87 можна отримати довідки про наявність літератури у фондах НБ ЗНУ, зробити замовлення на довідку, уточнити дату виконання довідки.

Поставте своє запитання електронною поштою і Ви отримаєте професійну відповідь бібліографа упродовж 3 робочих днів (в залежності від їх специфіки та складності). При зверненні бажано вказувати прізвище та ім'я, номер читацького квитка НБ ЗНУ.

Адреса електронної пошти: vdb.lib@znu.edu.ua

Завжди раді Вам допомогти!
© 2017 Запорізький національний університет