Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Перевірка на плагіат


Запорізьким національним університетом укладено Договір про співпрацю з компанією «Антиплагіат». Документ передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck (https://unicheck.com/), завдяки якому спеціалізовані вчені ради зможуть безкоштовно перевіряти дисертації, що надходять на розгляд, а редколегії фахових видань матимуть можливість перевіряти статті на предмет несанкціонованих текстових запозичень.

Рекомендації щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах
(лист МОН від 15.08.2018 р. № 1/11-8681)

Unicheck — онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів.Сервіс підтримує doc, .docx, .rtf, .txt, .odt, .html, .zip та .pdf формати.

Функціонал сервісу Unicheck

Робота сервісу не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення або спеціального обладнання, необхідно мати лише комп'ютер, браузер і доступ до інтернету. Система здатна на автоматичне визначення заміни символів і літер в тексті, а також на зворотну автоматичну підстановку в текст правильних символів і пошук на плагіат модифікованої версїї. Сторінка тексту перевіряється за 2-4 секунди. В результаті перевірки система видає звіт, який містить різнокольорові маркери в тексті, якими виділяється плагіат, посилання та цитати. Також в звіті можливо переглянути джерела плагіату та виключити цитати і джерела з невеликою кількістю текстових збігів з результатів пошуку. Перевірка здійснюється online через Інтернет або offline серед файлів, які завантажені у бібліотеку.

Корисні посилання:

Інструкція користувача корпоративного університетського акаунту

ЗАВАНТАЖИТИ

Огляд онлайн-сервісу Unicheck перевірки плагіат
© 2017 Запорізький національний університет