Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Бібліографічні менеджери


Бібліографічний менеджер – це програма, розроблена для зберігання бібліографічних даних, повних текстів і оформлення посилань і списків літератури.

При виборі бібліографічного менеджера Ви можете встановити стаціонарну програму собі на комп'ютер, працювати онлайн, а також універсально онлайн + оффлайн.

Універсальні бібліографічні менеджери Mendeley, EndNote, Zotero підходять для використання як індивідуальними користувачами, так і науковими колективами.


Mendeley (Elsevier)

Безкоштовний універсальний бібліографічний менеджер та академічна соціальна мережа.

Для отримання доступу до використання програми необхідно створити обліковий запис на сайті Mendeley. Базовий пакет Mendeley надає 2 ГБ серверного простору для зберігання інформації. У платній версії - збільшені квоти на зберігання матеріалів і створення груп.
https://www.mendeley.com


EndNote (Clarivate Analytics)

Система управління бібліографічною інформацією, що застосовується для управління посиланнями і бібліографією. Безкоштовний пакет надається в онлайн версії програми - EndNote Online.

Для отримання доступу до бібліотеки EndNote виконайте вхід (скористайтеся обліковим записом Web of Science)
https://endnote.com/


Zotero

Бібліографічний менеджер підходить як для індивідуальної та колективної роботи, хмарного зберігання повних текстів статей в особистій бібліотеці. Zotero є додатком для реферування, виконаним у вигляді плагіна до Firefox або Chrome.

Для початку роботи з програмою необхідно створити обліковий запис на сайті
https://www.zotero.org/
© 2017 Запорізький національний університет