Запорізький національний університет

Наукова бібліотека

Довідка для читачів, електронні книги, каталоги,
ресурси Інтернет, новини бібліотеки
Запорізький національний університет Сайт ЗНУ    Перейти на сторінку бібліотеки Головна сторінка    Довідка Довідка   

Наукова бібліотека 


Наукова бiблioтека ЗНУ / На базі Наукової бібліотеки ЗНУ провели Тиждень права

На базі Наукової бібліотеки ЗНУ провели Тиждень права


Колектив Наукової бібліотеки Запорізького національного університету не залишається осторонь від важливих суспільних подій і справ. Так, на виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 22.10.2014 № 0656 «Про заходи з проведення Всеукраїнського тижня права», співробітники бібліотеки організували та провели у період з 8 по 12 грудня низку тематичних заходів для студентів, викладачів і співробітників університету.

     Протягом попереднього місяця колектив Наукової бібліотеки проводив підготовчу роботу до Тижня права. За цей час було підготовлене друге видання бібліографічного покажчика «Україна та європейська інтеграція: правовий вимір», до джерельної бази якого входить 1226 бібліографічних записів. Презентація цього покажчика та іншого тематичного списку літератури «Конституційні права, свободи і обов’язки людини і громадянина в Україні» відбулася у рамках заходів, присвячених праву України, і викликала неабияке зацікавлення серед користувачів бібліотеки.
    Крім того, протягом грудня всі охочі мали змогу завітати до Залу електронних ресурсів ЗНУ і переглянути віртуальну виставку Бібліотеки Верховної Ради України «Права людини в Україні (до Всесвітнього дня прав людини)», а також познайомитися із публікаціями на сайті Організації Об’єднаних Націй: за темами «День прав людини – 2014. Тема: Права людини 365 днів на рік», «Управління Верховного комісара ООН з прав людини», «Рада ООН з прав людини» (United Nations Human Rights Сouncil), і «Комітет ООН з прав людини» (Human United Nations Rights Committee,).
     Відвідувачі Наукової бібліотеки ЗНУ також змогли оглянути електронні колекції «’’Юридична література’’ – база даних Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського» та «Українська Гельсінська спілка з прав людини».
      10 грудня була проведена правова година для студентів факультетів ЗНУ та Економіко-правничого коледжу з теми «Права людини. З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року». А протягом тижня – з 8 по 13 грудня – проходила презентація бібліографічного ресурсу, підготовленого науковою бібліотекою, «Загальна декларація прав людини – світовий ідеал гуманізму. До річниці проголошення».
   Варто відзначити, що на базі нашої бібліотеки постійно триває інформаційно-пошукова робота з теми «Конституційно-правовий статус людини і громадянина в Україні». Співробітники Наукової бібліотеки ЗНУ приділяють окрему увагу поповненню розділів «Конституційно-правовий статус людини і громадянина в Україні» та «Всеукраїнський тиждень права» у бібліографічних базах даних – електронного каталогу та бібліотеки, а також систематичного карткового каталогу та розділу «Краєзнавство» (у складі електронного каталогу).
Час останньої зміни: 2015-10-28 08:49:57