Наукова бібліотека

Запорізького національного університету

Віртуальна довідка


Інформаційно-бібліографічне обслуговування віддалених користувачів Наукова бібліотека здійснює через віртуальну довідкову службу, послуги якої надаються безкоштовно.

Служба працює з понеділка по п'ятницю, з 09:00 до 17:00 год., вихідні дні: субота, неділя.

Запити, що надійшли у вихідні та святкові дні, виконуються у перший робочий день після них. Термін виконання довідок залежить від їх складності (від 1 до 3 днів).

Довідкова служба спрямована на оперативне виконання разових запитів віддалених користувачів, які пов’язані з пошуком інформації. Відповіді на запити готуються із застосуванням інформаційних ресурсів НБ ЗНУ та мережі Інтернет.

Довідково-бібліографічне обслуговування користувачів здійснюється всіма зручними способами:

Фахівці служби довідково-бібліографічного обслуговування радо проконсультують вас особисто за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського,66 (2-й навчальний корпус, к. 135)

Зателефонувавши за номером (061) 289-12-87 можна отримати довідки про наявність літератури у фондах НБ ЗНУ, зробити замовлення на довідку, уточнити дату виконання довідки.

Поставте своє запитання електронною поштою і Ви отримаєте професійну відповідь бібліографа упродовж 3 робочих днів (в залежності від їх специфіки та складності). При зверненні бажано вказувати прізвище та ім'я, номер читацького квитка НБ ЗНУ та особисту електронну пошту на яку Вам буде надіслано відповідь.

Адреса електронної пошти: vdb.lib@znu.edu.ua

Завжди раді Вам допомогти!
© 2017 Запорізький національний університет